Mardar

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCI

GENESUS GENETICS

OFERTA

USŁUGI

EDUKACJA

POLECAMY

PROMOCJE

DO POBRANIA

NEWSLETTER

GALERIA


     

 

O firmieWitamy w witrynie internetowej firmy MardaR.

 

Pragniemy, aby poprzez INTERNET nasza firma była bliżej Was a jednocześnie nasz zasięg był ogólnoświatowy.

 
 

Firma założona została w 1992 roku. Jej właścicielem jest dr Leszek Mardarowicz, specjalista z zakresu ZOOHIGIENY, wieloletni pracownik Akademii Rolniczej w Lublinie.Od samego początku była to firma innowacyjna. Łączyliśmy naukę z praktyką hodowlaną. Świadczyliśmy polskiemu hodowcy nie tylko usługi handlowe lecz również uczyliśmy go.


     Głównym celem firmy jest rzetelne i sprawne zaspokajanie potrzeb naszych klientów i nieustanne poszukiwanie nowych produktów i źródeł zaopatrzenia.

     Byliśmy jedną z pierwszych firm, która propagowała i wprowadzała do Polski nowoczesne, zachodnie technologie produkcji trzody chlewnej. To my wprowadziliśmy na nasz rynek automaty paszowe ″Maximat″. Były to czasy, kiedy rolnikom trzeba było udowadniać, że z takiego karmnika można wykarmić grupę 40 świń.

     Firma MARDAR wprowadziła do Polski system grupowego utrzymywania loch z zastosowaniem stacji elektronicznego karmienia. Prowadziliśmy akcję informacyją i dydaktyczną w tym zakresie. Już w roku 1994 mieliśmy pierwszą instalację elektronicznego systemu karmienia loch w ówczesnym RSP Wronie. Na uroczystą sesję inaugurację przyjechała ponad setka hodowców z Polski, byli goście z zagranicy, wykłady, dyskusja.

     Firma MARDAR zawsze propagowała formy chowu przyjazne zwierzętom. Juz ponad 15 lat temu opracowaliśmy i opatentowaliśmy kojec porodowy, w którym locha ma swobodę poruszania się. Nazwaliśmy go ″Spacerowy kojec porodowy″ Nasz kojec zdobył uznanie hodowców w kraju i za granicą. W różnych publikacjach wymieniany jest, jako rozwiązanie standardowe. Liczba jego zwolenników wciąż rośnie, szczególnie wśród niewielkich rodzinnych gospodarstw hodowlanych.

     Jesteśmy nie tylko firmą handlową, oferującą produkty najlepszych światowych firm, lecz również znani jesteśmy z pomocy w projektowaniu moderacji i planów nowych budynków inwentarskich. Projektujemy i wykonujemy elektroniczne urządzenia sterujące, skrzynki zabezpieczeń i systemy alarmowe. Znani jesteśmy w kraju i za granicą, głównie w Ukrainie, Rosji, Litwie i Białorusi.

     W ofercie swojej posiadamy wszelkie urządzenia do wyposażenia budynków inwentarskich:
systemy karmienia, wentylacji, ochładzania, ogrzewania, pojenia, medykator Gator-XL, ruszta plastikowe i betonowe, kojce porodowe, pojedynki inseminacyjne, wszelkie inne przegrody, słupki, panele plastykowe i wiele innych produktów.


Niektóre światowe firmy, z którymi obecnie współpracujemy:


ABB , Agrologic (Izrael), Crystal Spring (Canada), Diemold International (USA), Ecolec (Chiny), Interheat (Korea), LB-White (USA), MP Machinery (Chiny), Mial (Włochy), MIK (Czechy), Moeller (Niemcy), Monoflo (Niemcy), Prosagri (Włochy), Prulage (Niemcy), Siemens (Niemcy), Tigsa (Hiszpania), Ziel-Abegg (Niemcy), Weiss (Niemcy).


Niektóre firmy polskie, z którymi współpracujemy od lat:

 

Agropian, AGT-Graś, Buster, Constans, Deltafan, Fogg-Agentur, Grala-Rewald, Iryda, Michał, REMM, Rolstar i wiele innych.


     Dr Leszek Mardarowicz pragnie, aby jego firma miała charakter nie tylko handlowy, doradczy i produkcyjny, ale również i dydaktyczny. Dlatego też w naszej witrynie internetowej znajdziecie Państwo nie tylko naszą ofertę handlową, lecz również artykuły popularne i opracowania naukowe, publikowane w dziale ″WIEDZA″. Zapraszamy do współpracy wszystkich tych, którzy za naszym pośrednictwem chcieliby zaistnieć w cyberprzestrzeni. Pragniemy, aby nasza witryna była dla Państwa źródłem niezbędnych informacji z zakresu szeroko pojętej Zoohigieny.